Oddaj torbę ciuchów na pomoc dla psich maluchów

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Adopcje Buldożków
Data zakończenia:
01.07.2021
Łomianki

Czy wiecie, że kilogram niepotrzebnych ubrań może stać się złotówką, która pomoże buldogom ? Tym razem zbieramy na wsparcie naszych nowych podopiecznych. Wymagają oni leczenia oraz opieki behawiorystów, którzy pomogą im znaleźć nowy dom. Chcemy też wesprzeć naszych stałych podopiecznych zakupem podkładów, karmy, leków i opłacić ich wizyty u specjalistów.

Według Ecowatch, co sekundę na wysypisko lub do spalarni śmieci trafia wypełniona odzieżą ciężarówka! Zamiast wyrzucać ubrania czy buty możecie pomóc naszym bulwom! Ponadto, wasze ubrania dostaną drugie życie, ponieważ z powrotem trafią do obiegu. Czy to nie cudowna idea? Połączenie ekologii z pomocą buldożkom!

Nie mamy dużego zaplecza, biura, speca od logistyki czy etatowych pracowników. Jesteśmy grupą osób ratujących psy płaskopyskie, od 10 lat. Robimy to skutecznie, dzięki nam nowe domy znalazło grubo ponad tysiąc psów i nawet kilka kotów, królików czy świnek morskich. Walczymy każdego dnia. Z pseudohodowcami, z chorobami naszych podopiecznych, z przeciwnościami losu, wreszcie z samymi sobą, w końcu jesteśmy tylko ludźmi.

Prosimy was o pomoc w dalszej walce, bo bez Was nie damy rady!

Aktualnie mamy pod dożywotnią opieką 12 buldogów, są to psy, które ciągle potrzebują pomocy, opieki specjalistów, odpowiedniej karmy i częstych zabiegów leczniczych. Niektóre buldożki mieszkają w psich hotelach pod opieką behawiorystów, ponieważ nie nadają się do adopcji przeważnie ze względu na charakter.

Wciąż przybywa nam nowych psów, ratujemy je, odbieramy interwencyjnie z pseudohodowli, czasami oddają je nam właściciele. Nowi podopieczni potrzebują diagnostyki, badań, często zaawansowanego leczenia. Właśnie dlatego stworzyliśmy tę zbiórkę, aby móc dalej ratować psy. Co więcej, pomagamy także ludziom, których przerosło posiadanie psa rasy brachycefalicznej. Staramy się dać drugie lepsze życie psiakom, ale do tego potrzebujemy Twojej pomocy, dzięki której będziemy mogli dalej działać i ratować.


Liczymy na Waszą pomoc. Dziękujemy serdecznie.