Logo

Uratuj życie - Podziel się nadzieją!

Prowadzona przez Organizację:
Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
Opole
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

WSPÓLNIE MOŻEMY TWORZYĆ DOBRO!

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji to miejsce, którego misją jest niesienie pomocy oraz towarzyszenie w najtrudniejszej walce - walce o zdrowie. Podajemy pomocną dłoń dzieciom
i dorosłym w chorobie już od ponad 16 lat. Jesteśmy największą Organizacją Pożytku Publicznego na Opolszczyźnie, jednak prężnie działamy na obszarze całego kraju.

Każdego dnia pokazujemy osobom z niepełnosprawnością jak zabezpieczyć się finansowo, by móc rozpocząć kosztowną rehabilitację i opłacić leczenie. Dzięki nam mogą korzystać z 1,5% podatku, darowizn, zbiórek publicznych i zbiórek na siepomaga.pl.

Wspieramy Podopiecznych z autyzmem, mózgowym porażeniem dziecięcym, zmagających się
z rakiem, skutkami wypadków czy udaru mózgu. Dołączyło do nas już ponad 600 serc. Od początku naszej działalności zebraliśmy ponad 25 milionów złotych! Dzięki takiej kwocie nasi Podopieczni mogą każdego dnia walczyć o zdrowie i sprawność.

W naszej pracy poznajemy historie, które łączy choroba. Poznajemy dzielnych rodziców oraz jeszcze bardziej dzielne dzieci. Poznajemy nowe osoby, które pomimo niepełnosprawności
i diagnozy walczą o powrót do zdrowia. Pomagamy im zbierać pieniądze na leczenie
i rehabilitację. 

DZIELIMY SIĘ NADZIEJĄ

Wśród naszych Podopiecznych jest mała Kaja, która od razu po porodzie trafiła na oddział intensywnej terapii. Tam rozpoczęła się walka o jej życie, która trwa do dziś. Za dziewczynką jest już kilka poważnych operacji. Potrzebne są jednak kolejne, by wyleczyć jej chore serduszko i dać szansę na samodzielność. Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie, ale jesteśmy właśnie po to, by pomóc rodzicom zebrać pieniądze i zapewnić im namiastkę spokoju.

https://img.siepomaga.pl/uploads/attached_image/photo/344048/content_809c1273-7045-485d-ba38-3f89b523964b.jpg

Martynie Zespół Kabuki odebrał samodzielność. Mając 9 lat zupełnie niespodziewanie,
z dnia na dzień przestała chodzić. Choroba sprawiła, że stała się zależna od innych osób. Lekarze w Polsce rozkładali ręce, groziła jej amputacja nóg. Rodzice jednak zaczęli szukać pomocy za granicą - i udało się! Po operacji w Aschau i miesiącach ciężkiej rehabilitacji, zobaczyliśmy na własne oczy jak Martyna na korytarzach naszej placówki staje na nogi - zaczyna chodzić! Koszty leczenia były ogromne i wciąż potrzebna jest spora kwota, by móc kontynuować rehabilitację. Głęboko wierzymy, że dzięki wielkim sercom darczyńców uda się utrzymać wszystko to, co udało jej się osiągnąć.

https://img.siepomaga.pl/uploads/attached_image/photo/344057/content_b4d956d1-d7f6-406c-a793-ed725b441926.jpg

Pani Małgosia kilka lat temu usłyszała diagnozę – nowotwór złośliwy. W takich sytuacjach kluczowy jest czas i szybka reakcja - trzeba jak najszybciej zacząć leczenie, które przecież jest drogie. Dzięki naszej współpracy ze szpitalem udało się podać niezbędny lek na czas. Zebraliśmy potrzebne na leczenie pieniądze i dziś nasza Podopieczna może cieszyć się pełnią życia. Choroba jest już za nią!

Osoby, które wspieramy są w różnym wieku. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bez względu na to czy są na początku choroby, czy zmagają się z nią od lat. Wiemy, że droga do zdrowia jest długa, a walka o sprawność wymaga czasu, jednak każdy mały krok do przodu to ogromny sukces, do którego możesz się przyczynić.

https://img.siepomaga.pl/uploads/attached_image/photo/344107/content_0567b531-75f8-425b-93be-637135c9ca21.jpg

MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ I ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE

Ty również możesz sprawić, że na czyjejś twarzy pojawi się szczery uśmiech, a serce wypełni nadzieja. Możesz realnie pomóc tym, którym towarzyszymy każdego dnia w drodze po zdrowie. Sposobów na pomaganie jest wiele. Wpłacając darowiznę, dajesz innym szansę na zdrowe, możliwie normalne życie. 

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy - załóż subkonto w Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji
i dołącz do grona osób, które wspieramy. Będziesz mógł zbierać 1% podatku, darowizny, zakładać zbiórki publiczne oraz zbiórki na siepomaga.pl. Otrzymasz od nas również namiastkę spokoju i stabilizacji, której tak bardzo brakuje szczególnie na początku choroby. Będziesz w dobrych rękach.

SERCA WALCZĄCE Z CHOROBĄ LICZĄ NA CIEBIE

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
ul. Samborska 15
45-316 Opole
tel. 606 922 587

KRS 0000273196

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ