Logo

Zgłoś darowiznę

Określ szczegóły twojej darowizny

Sposób wysyłki

WYBIERZ SPOSÓB PRZEKAZANIA SPAKOWANYCH KARTONÓW
  • Przy okazji np. drogi do pracy możesz wygodnie podrzucić spakowane kartony do najbliższego punktu DPD Pickup. Pamiętaj, że waga kartonu dostarczanego do punktu DPD Pickup nie może przekroczyć 20 kg.
  • Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wydrukowania listów przewozowych zamów kuriera pod wskazany przez siebie adres – wówczas Twój jeden karton może zawierać 30 kg spakowanych rzeczy.

Twoje dane

UZUPEŁNIJ SWOJE DANE, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DO PRZEKAZANIA DAROWIZNY

Ilość kartonów

PODAJ ILOŚĆ SPAKOWANYCH KARTONÓW
  • Przekazywane rzeczy ścisło spakuj w karton, którego wymiary są zbliżone do wielkości walizki podręcznej. Wówczas mamy pewność, że spakujesz do niej regulaminowe 10 kg ubrań.
  • Możesz użyć większego pudełka, ale pamiętaj, że w przypadku odbioru kurierskiego waga jednego kartonu nie może przekroczyć 30 kg, a w przypadku kartonu nadawanego w punkcie Pickup nie może przekroczyć 20 kg.
  • Dowiedz się jak przygotować swoją darowiznę, aby była zgodna z naszym regulaminem, klikając TUTAJ.

Termin przekazania

OKREŚL TERMIN, KTÓRY JEST DLA CIEBIE NAJWYGODNIEJSZY DO PRZEKAZANIA SPAKOWANYCH KARTONÓW
  • Pamiętaj, że kurierzy DPD pracują wyłącznie w dni robocze w przedziale czasowym 9:00 - 17:00, ale niektóre punkty DPD Pickup otwarte są również w soboty.
  • Na poniższym kalendarzu zaznacz dzień w którym Twoje kartony będą mogły zostać odebrane przez kuriera, bądź (w przypadku wyobru dostarczenia do punktu DPD Pickup) dzień w którym oddasz je w punkcie nadania. Dzięki temu będziemy wiedzieć, kiedy możemy spodziewać się Twojej przesyłki w naszym magazynie 😊

Przekazanie darowizny

PRZEKAZANIE DAROWIZNY
Słowa wsparcia są równie ważne jak sama darowizna. Twórca kampanii bardzo liczy na Twoje wsparcie. Twój komentarz opublikowany zostanie na karcie kampanii w zestawieniu darowizn.