Logo

Ubrań paka dla bezdomnego uszaka

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
Data zakończenia:
31.12.2021
Sopot
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Jako Stowarzyszeniem Pomocy Królikom działamy na terenie całego kraju. Obecnie sporo naszych podopiecznych wymaga leczenia, częstych konsultacji i zabiegów u króliczego specjalisty. Część z nich ze względu na zły stan zdrowia nierokujący poprawy pozostanie na stałe pod naszą opieką. Opieka weterynaryjna pomimo ulgowych dla nas cen nadal kosztuje dużo. Jedną z form pomocy dla naszych podopiecznych może być przekazanie niepotrzebnych ubrań, które zamienione zostaną na pieniądze, dzięki którym opłacimy faktury za ich leczenie!

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą - jesteśmy Stowarzyszeniem zajmującym się zwalczaniem bezdomności wśród królików. Trafiają do nas zwierzaki  bezdomne, przekazane przez inne fundacje, z interwencji, najczęściej są one chore. Wymagają szczegółowej diagnostyki weterynaryjnej oraz niezbędnych zabiegów jak na przykład kastracja. Nasi podopieczni gdy są już zdrowi trafiają do nowych, dobrych domów, w których już nie będą traktowani jak rzecz, ale członkowie rodziny.

Niestety – obecnie sporo naszych podopiecznych wymaga leczenia, częstych konsultacji i zabiegów u króliczego specjalisty. Część z nich ze względu na zły stan zdrowia nierokujący poprawy  – pozostanie na stałe pod naszą opieką.

Nie chcemy i nie zamierzamy skazywać ich na stratę!  Kochamy wszystkie króliki i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc możliwie największej liczbie uszaków. Nasi wolontariusze to wspaniałe osoby, którym los bezdomnych królików nie jest obojętny. Zajmują się nimi nieodpłatnie i z dobrego serca. Jesteśmy organizacją, która utrzymuje się z darowizn. Najchętniej pomoglibyśmy wszystkim królikom. Niestety - ogranicza nas jedno - finanse. Opieka weterynaryjna pomimo ulgowych dla nas cen nadal kosztuje dużo.

Dlatego już dziś zajrzyj do szafy, przekaż ubrania i odkryj radość pomagania!

Ciebie to nic nie kosztuje, a dla nas każdy kilogram ubrań to realne pieniądze, dzięki którym możemy nadal istnieć i pomagać naszym uszatym podopiecznym!

Cieszymy się, że mamy darczyńców, którym los bezdomnych królików podobnie jak nam nie jest obojętny. Jesteśmy szczęśliwi patrząc jak nasi podopieczni rozwijają skrzydła, nabierają zdrowia oraz zaufania do człowieka. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy są z nami oraz wspierają nasze działania!