Logo

Wsparcie na leczenie i rehabilitacje podopiecznych Fundacji Jesteśmy Blisko

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja "Jesteśmy Blisko"
Data zakończenia:
12.09.2020
Włoszczowa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Niesienie pomocy potrzebującym oraz organizowanie akcji prozdrowotnych i edukacyjnych przez Fundację Jesteśmy Blisko.

Szanowni Państwo,

Nasza fundacja powstała z potrzeby serca dwójki wyjątkowych osób – Małgorzaty i Bogusława Wypychewicz - założycieli firmy ZPUE S.A,  przedsiębiorczego małżeństwa, które realizując cele biznesowe dostrzegli szansę na rozwiązanie niektórych problemów lokalnego społeczeństwa.

 

Działając już od ponad 10 lat, staramy się  być tam, gdzie ludzie nas potrzebują – po prostu blisko
Nie tylko prowadzimy zbiórki i pomagamy potrzebującym, ale też organizujemy akcje prozdrowotne i edukacyjne. Obecnie pod naszą opieką znajduje się ponad 450 chorych i niepełnosprawnych osób. Systematycznie organizujemy badania profilaktyczne, które niejednokrotnie dzięki wczesnej diagnostyce ratują ludzkie życie. Dotychczas przebadaliśmy ponad 8 tysięcy osób, a na walkę o życie i zdrowie naszych podopiecznych i mieszkańców naszej lokalnej społeczności przeznaczyliśmy blisko 3 miliony złotych. Ponadto, prowadzimy szereg projektów edukacyjnych i ekologicznych. Angażując się w życie lokalnej społeczności wspólnie z mieszkańcami realizujemy Ich własne inicjatywy! Co najważniejsze, zawsze działamy tak by sprostać konkretnym wyzwaniom, nie ma u nas miejsca na schematy czy szablony – zawsze szukamy skutecznych, także odważnych i niestandardowych dróg niesienia pomocy.

 

Nie dokonalibyśmy tego bez zaangażowania ludzi dobrej woli o wielkich sercach i chęci do działania.