Obroże przeciw kleszczom

Data zakończenia:
30.11.2020
Puszcza Mariańska

!Stop kleszcze! Cześć! Z tej strony psy ze Schroniska w Korabiewicach VIVA. PILNIE potrzebujemy zabezpieczyć się przeciw pladze kleszczy w placówce. Koszt jednej obroży to ok 100zł. W schronisku jest nas 170... Prosimy o wsparcie w tym zakresie. Każde 2zł ma znaczenie! Pomożecie?

!Stop kleszcze!

Cześć! Z tej strony psy ze Schroniska w Korabiewicach VIVA. PILNIE potrzebujemy zabezpieczyć się przeciw pladze kleszczy w placówce.  
Koszt jednej obroży to ok 100zł. W schronisku jest nas 170...
Prosimy o wsparcie w tym zakresie.
Po realizacji zamówienia, faktury do wglądu na tej zbiórce celem rozliczenia się z akcji.

Każde 2zł ma znaczenie! Pomożecie?

Zmieniamy się dla zwierząt od 2012 roku!

Przekaż 1% podatku: wystarczy w PIT podać numer KRS 0000135274, a w cel szczegółowy wpisać „Korabiewice”.

🆘️👉Dlaczego warto nas wspierać?👈🆘️
Warto nas wspierać, ponieważ pieniądze są wydawane w najlepszy możliwy sposób, co widać w poziomie opieki oraz ustawicznym rozwoju placówki. Wiemy, że na wszystko musimy zapracować, w tym na Państwa zaufanie.
Co roku przechodzimy pozytywnie audyt finansowy jako fundacja, co jest wynikiem dbałości o faktury, umowy i rozliczenia.

🔈ZMIANY
Schronisko w Korabiewicach VIVA istnieje od 2012 roku. Wcześniej placówka była zarządzana przez ludzi, dla których los ponad 600 zwierząt nie miał znaczenia.

Od czasu zajęcia się placówka stawiamy ją na nogi, nie tylko opiekując się i szukając dobrych domów, ale również remontując, inwestując w rozwój, by móc dać możliwie najlepsze warunki podopiecznym: bezpieczne i wygodne boksy, domki, budy, wybiegi.Obecnie pod opieką schroniska jest 300 zwierząt różnych gatunków.

💸SPOSÓB FINASOWANIA
Schronisko utrzymuje się od samego początku z datków ludzi, nie mamy stałego wsparcia od gmin. Koszty miesieczne to ok. 130 tys zl.
Będziemy zobowiązani za stałe wsparcie finansowe - wystarczy choć symboliczny przelew na konto choć na 2zl.

🏥POZIOM OPIEKI
Zwierzęta są karmione dobrej jakości karmą, zwierzęta chore otrzymują karmę potrzebną dla ich zdrowia. Zwierzęta są leczone bez względu na koszty - nawet u specjalistów w Warszawie. Opieka nad zwierzętami jest sprawowana wg. dwu zasad: "W Korbiewicach nie da się nie istnieje" oraz "Korabiewickie zwierzęta nie są w niczym gorsze od zwierząt posiadających dom".

🙋‍♀️LUDZIE
Ogromną rolę ma wolontariat przy małej liczbie zaangażowanych, a nie przypadkowych pracowników (mała ilość załogi stałej jest podyktowana kosztami zatrudnienia - jako opp zatrudniamy na umowę o pracę): zajmuje się promocją zwierząt, szkoleniem ich, a także wspiera pracę w schronisku.

Schronisko jest miejscem odwiedzin wycieczek szkolnych i zorganizowanych grup wolontariatu pracowniczego.
Co roku organizowany jest Dzień Dziecka - impreza mająca m.in edukację najmłodszych, organizowane są też inne dni otwarte.

👥DOŁĄCZ DO NAS
Zachęcamy do dołączenia do grupy pracowitych i zmotywowanych wielbicieli zwierząt. Więcej z naszego życia na grupie ➡️ https://www.facebook.com/groups/1530528413697642/
Masz pytania, a może pomysł na wswspółpracę irena@viva.org.pl 601433468