Logo

Ogranicz przyrost bezdomnych psów i kotów.

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Sztuka Bohemy im. Jana Styki
Data zakończenia:
17.03.2019
Zagnańsk
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Kampania uświadamiająca przyczyny bezdomności zwierząt mająca na celu zapobieganie powstawaniu ich w przyszłości.

 

Jeśli wkurzają Cię informacje o kolejnym psie przywiązanym do drzewa, o kolejnych małych kotkach szukających domu i o przepełnionych schroniskach.

 

Jeśli zgadzasz się, że główną przyczyną bezdomności zwierząt jest ich nadmierna i niekontrolowana reprodukcja, np. pseudohowle, niewysterylizowane psy puszczane wolno itp.

 

Jesli uważasz, że lepiej zapobiegać niz leczyć.

 

To możesz oddać ubrania na nasz wspólny cel. Przygotowujemy kampanię informacyjno-edukacyjną o powodach bezdomności zwierząt i wierzymy, że dzięki temu coraz więcej ludzi zacznie rozumieć swoje błędy i przestanie je popełniać.

 

Uważamy, że uświadamiając można zmienić nastawienie ludzi do problemu i że w przyszłości przyniesie to lepsze efekty niż przeznaczanie pieniędzy na jednorazowe akcje.