Logo

Bądźmy razem

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Kreatywny Wasilków
Data zakończenia:
16.01.2025
Wasilków
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Ruszamy ze zbiórką, bo nasze głowy są pełne niesamowitych pomysłów na których realizację potrzebne są fundusze. Możecie pomóc nam je zdobyć, wystarczy, że sprzątając szafy znajdziecie trochę zbędnych Wam ubrań i przekażecie je nam. Bułka z masłem, prawda? Taki drobny, ale znaczący gest pozwoli Wam wraz z nami cieszyć się z uśmiechów naszych Przyjaciół, osób z niepełnosprawnościami, które staramy się wywoływać coraz częściej rozwijając naszą grupę i tworzyć kolejne niezwykłe wydarzenia .

Z naszymi Przyjaciółmi spędziliśmy już mnóstwo niezwykłych chwil w różnych miejscach. Za każdym razem pozwala nam to oglądać ich szczere uśmiechy, widzieć jak odpoczywają, spędzając czas w gronie, do którego czują, że przynależą. Chcemy kontynuować naszą działalność w tym zakresie, bo ich radość daje nam siłę i chęci. Pragniemy móc realizować coraz to nowsze i bardziej szalone pomysły, pokazując naszym Przyjaciołom, że razem wiele jest możliwe i wspólnie możemy przenosić nawet góry.