Logo

Zgłoś darowiznę

Mamy dla Ciebie ważną informację

W ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i liczymy na Twoją wyrozumiałość.

Określ szczegóły twojej darowizny

Sposób wysyłki

WYBIERZ SPOSÓB PRZEKAZANIA SPAKOWANYCH KARTONÓW
  • Przy okazji np. drogi do pracy możesz wygodnie podrzucić spakowane kartony do najbliższego punktu DPD Pickup. Pamiętaj, że waga kartonu dostarczanego do punktu DPD Pickup nie może przekroczyć 20 kg. Aktualne punkty można znaleźć po adresem: www.dpd.com/pl/pl/dpd-pickup/znajdz-punkt-pickup/
  • Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wydrukowania listów przewozowych zamów kuriera pod wskazany przez siebie adres – wówczas Twój jeden karton może zawierać 30 kg spakowanych rzeczy.

Twoje dane

UZUPEŁNIJ SWOJE DANE, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DO PRZEKAZANIA DAROWIZNY

Ilość kartonów

PODAJ ILOŚĆ SPAKOWANYCH KARTONÓW
  • Przekazywane rzeczy ścisło spakuj w karton, którego wymiary są zbliżone do wielkości walizki podręcznej. Wówczas mamy pewność, że spakujesz do niej regulaminowe 10 kg ubrań.
  • Możesz użyć większego pudełka, ale pamiętaj, że w przypadku odbioru kurierskiego waga jednego kartonu nie może przekroczyć 30 kg, a w przypadku kartonu nadawanego w punkcie Pickup nie może przekroczyć 20 kg.
  • Dowiedz się jak przygotować swoją darowiznę, aby była zgodna z naszym regulaminem, klikając TUTAJ.

Termin przekazania

OKREŚL TERMIN, KTÓRY JEST DLA CIEBIE NAJWYGODNIEJSZY DO PRZEKAZANIA SPAKOWANYCH KARTONÓW
  • Pamiętaj, że kurierzy DPD pracują wyłącznie w dni robocze w przedziale czasowym 9:00 - 17:00, ale niektóre punkty DPD Pickup otwarte są również w soboty.
  • Na poniższym kalendarzu zaznacz dzień w którym Twoje kartony będą mogły zostać odebrane przez kuriera, bądź (w przypadku wyobru dostarczenia do punktu DPD Pickup) dzień w którym oddasz je w punkcie nadania. Dzięki temu będziemy wiedzieć, kiedy możemy spodziewać się Twojej przesyłki w naszym magazynie 😊

Przekazanie darowizny

PRZEKAZANIE DAROWIZNY
Słowa wsparcia są równie ważne jak sama darowizna. Twórca kampanii bardzo liczy na Twoje wsparcie. Twój komentarz opublikowany zostanie na karcie kampanii w zestawieniu darowizn.