Logo

Kącik relaksu w SP4

Kostrzyn nad Odrą
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Kanapa w szkole? Czemu nie! Pomóż nam zrealizować marzenie naszych uczniów o stworzeniu wygodnego kącika, w którym będą mogli odpoczywać podczas przerw, poczytać książkę, czy przygotować się do lekcji.

Chcesz wspomóc naszą akcję?

Nic bardziej prostego:

1. Pozbieraj rzeczy w dobrym stanie (ubrania, buty, pościel, ręczniki, biżuterię, paski, zabawki, koce, kołdry).

2. Zapakuj w karton (min. 10 kg)

3. Kliknij "POMAGAJ" w naszej kampanii i zamów bezpłatnego kuriera lub nadaj paczkę w DPD PICKUP.

4. Każdy przekazany kilogram to 1zł bliżej realizacji naszego marzenia.

 

Co zyskujesz?

* dbasz o środowisko! Czy wiesz, ile średnio wyrzuca się ubrań rocznie? 12kg na osobę! To daje liczbę 5,2 miliona ton odpadów!

* dbasz o porządek w domu. Ubrań, butów i innych tekstyliów nie należy wrzucać do kosza z odpadami zmieszanymi. Należy zawieżć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, co jest często kłopotliwe. Spakuj niepotrzebne ubrania, zamów kuriera, to dużo prostsze.

* wspierasz osoby potrzebujące. Twoje ubrania dostaną drugie życie, rzeczy, których ty nie potrzebujesz sprawią radość komuś innemu.

*pomagasz nam w realizacji naszego marzenia.