Logo

Wesołe Kubusie na szlaku ekologii

Prowadzona przez Organizację:
Przedszkole nr 56 "Wesołe Kubusie"
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Wesołe Kubusie to dzielne przedszkolaki, które wyruszają na ekologiczny szlak. Podejmujemy kolejne działanie, że dbać o naszą planetę.

"Ubrania dla przyszłości – dajemy im nowe życie, a dzieciom nowe możliwości!"

Wspólnie z dzieciakami z przedszkola Wesołe Kubusie weźmy udziału w wyjątkowej akcji ekologicznej! To doskonała okazja, by uczyć nasze pociechy dbałości o środowisko i wprowadzać je w tematykę zrównoważonego rozwoju. Za każdy kilogram przekazanych ubrań przedszkole otrzyma 1 zł na organizację warsztatów ekologicznych dla dzieci. Dzięki Nam wszystkim dzieci będą mogły odkryć, jak dbać o naszą planetę w praktyczny sposób. Razem możemy sprawić, że każda sztuka niepotrzebnej odzieży stanie się wartościową cegiełką w edukacji ekologicznej najmłodszych. Dołączając do akcji dodatkowo pokazujemy swoim dzieciom, jak ważne jest wspólne działanie na rzecz lepszej przyszłości!