Logo

Baw się i ucz

KRYNICZNO
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

W ramach rocznego projektu Szkoła w Porządku uczniowie, nauczyciele i rodzice zaproszeni są do zrobienia wiosennych porządków w swoich szafach. Niepotrzebne ubrania można zamieniać na złotówki. Za każdy 1 kg zebranej odzieży szkoła otrzymuje 1zł na działalność edukacyjną. Za zebrane pieniążki zakupimy pomoce dydaktyczne, które będziemy wykorzystywać na świetlicy, zajęciach lekcyjnych, podczas kilkudniowych wycieczek. Pomoce będą składać się m.in. z gier dydaktycznych, logicznych, programów komputerowych itp.

ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI !

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych!

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA?

TO PROSTE!

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!

2. Kliknij przycisk „POMAGAM”.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.

Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt ekologiczny, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają realny wpływ na zmiany ekologiczne.

Każdy 1 kg przekazanych ubrań to: - 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszej placówki i podopiecznych! Akcja trwa do 31.08.2024.

Liczymy na Państwa wsparcie!