Logo

CAMELOT wspiera rozwój talentów

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Świętego Mikołaja
Kampania CSR
Data zakończenia:
31.12.2024
Piaseczno
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

„Po ponad półtora roku naszej działalności w Polsce jako CAMELOT Consulting Group chcemy odwdzięczyć się lokalnej społeczności i dlatego zaczęliśmy współpracę z platformą Ubrania do Oddania, której idea odzwierciedla wartości naszej firmy.

Jako beneficjenta naszej zbiórki wybraliśmy fundację św. Mikołaja, której jedną z głównych inicjatyw są stypendia mające na celu rozwój talentów dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Jako firma zatrudniająca kilka pokoleń, uważamy, że powinniśmy wspierać młode osoby w poszerzaniu horyzontów i rozwijaniu pasji, aby ułatwić im drogę do realizacji planów w przyszłości.

W pierwszej zbiórce, która zakończyła się pod koniec 2023 roku, uzbieraliśmy 675 zł. W tym roku mamy nadzieję pobić ten wynik.