Logo

Zakup pomocy do zajęć terapeutycznych i rewalidacyjnych

Prowadzona przez Organizację:
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Prudnik
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Oddaj odzież - podaruj szansę! Na pewno w każdym domu, w każdej szafie, są rzeczy, z którymi trudno się rozstać (bo jeszcze dobre, bo jak nowe, bo dużo kosztowały, bo może schudnę, bo... ), ale co do których wiemy, że już raczej ich nie włożymy. Na szczęście jest teraz szansa, by oddać je w dobre ręce, które zrobią z nich najlepszy użytek, a dodatkowo wspomogą nasza placówkę, zamieniając kilogramy ubrań na złotówki! Dzięki temu dzieci z niepełnosprawnością intelektualną będą mogły korzystać z atrakcyjnych pomocy na zajęciach!

Oddając, zalegające w szafie, niepotrzebne rzeczy, przyczyniasz się do kształtowania w społeczeństwie, zwłaszcza wśród ludzi młodych, postawy proekologicznej, chroniąc naszą cudowną planetę Ziemię. Akcja zachęca do ograniczenia niekontrolowanej konsumpcji, dokonywania rozmyślnych zakupów, a - co najważniejsze - przyczynia się do pomocy dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnoscią intelektualną, polegającej na wzbogacaniu bazy dydaktycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Prudniku. Dzięki naszym wspólnym działaniom możemy pokazać światu, że prawdziwa siła tkwi w jedności i realizacji wspólnego celu, a uczniowie Ośrodka będą mogli uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach terapeutycznych i rewalidacyjnych, co zdecydowanie będzie miało wpływ na ich rozwój. To same korzyści - wszyscy wygrywamy, angażując się w tę niesamowitą akcję! Niech dzieci i młodzież z SOSW widzą, jak wielu ludziom leży na sercu ich dobro i przygotowanie do dorosłego życia!