Logo

Kraft Heinz na rzecz programu Akademia Przyszłości - wsparcie najmłodszych z niską samooceną w roku 2024/2025

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie WIOSNA
Kampania CSR
Data zakończenia:
31.07.2024
Kraków
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Drodzy, zapraszamy Was do EKO-logicznej akcji, zarówno w Warszawie jak i w Pudliszkach. Nie tylko przyczynimy się do działań na rzecz gospodarki cyrkularnej, ale i pomożemy najmłodszym. Oddaj niezużyte ubrania, a za każdy kilogram UDO przekaże 1 zł na rzecz Akademii Przyszłości.

Akademia Przyszłości to ogólnopolski program społeczny wspierający dzieci, które nie wierzą w siebie, mają niską samoocenę i nie odkryły jeszcze swojego potencjału. Podczas cotygodniowych spotkań z Wolontariuszami dzieci pracują m.in. nad budową poczucia własnej wartości. Dzięki regularnym spotkaniom oraz wizytom w inspirujących miejscach ze świata sportu, kultury czy biznesu, najmłodsi zaczynają dostrzegać swój potencjał i wierzyć we własne umiejętności. 

Klikając przycisk POMAGAM możesz przekazać tekstylia na 2 sposoby:

1. Zamów bezpłatnego kuriera do domu lub innej lokalizacji – warunkiem jest, aby paczka ważyła min. 10 kg. Szczegóły tutaj.

2. Przynieś rzeczy do warszawskiego biura (na recepcję) lub do Zespołu HR w Pudliszkach, a my wyślemy je do UDO w jednej paczce.

#WeDoTheRightThing