Logo

Ubierz Pingwina

Prowadzona przez Organizację:
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
Gdynia
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Dołącz do zbiórki niepotrzebnych ubrań na rzecz Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. Ubierz Pingwina bez wychodzenia z domu. Jeden kilogram odzieży to jedna złotówka. Sporo udało nam się osiągnąć, jednak nadal potrzebujemy TWOJEJ pomocy 🫵.

Ubierz Pingwina
Ekologia w Twoim domu.

Bierzemy udział w programie "Szkoła w porządku", którego celem jest zbiórka niepotrzebnej odzieży i akcesoriów. Każdy kilogram przekazanych ubrań to jedna złotówka na rzecz działalności naszej placówki. Uczniowie i ich rodziny korzystając z linków i kodów QR będą mogli przekazywać niepotrzebne tekstylia do końca sierpnia 2024r.

Po wakacjach rozliczone kilogramy znajdą swoje odzwierciedlenie w środkach finansowych na koncie szkoły. Wszystko to przekłada się na oszczędzony ślad węglowy i wodny dzięki wprowadzeniu tekstyliów do ponownego obiegu i uniknięciu produkcji kolejnych rzeczy z nowych surowców