Logo

Wesprzyj fundusz stypendialny dla młodzieży Skarbiec Dobrego Wychowania

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
Data zakończenia:
01.07.2024
Lublin
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Skarbiec Dobrego Wychowania jest to fundusz stypendialny, wspierający kształcenie i rozwój utalentowanych młodych osób. Środki gromadzone w funduszu Skarbiec Dobrego Wychowania przeznaczane są na comiesięczne stypendia oraz pokrycie kosztów zajęć edukacyjnych.

Stypendia z funduszu Skarbiec Dobrego Wychowania przyznawane są najzdolniejszym uczestnikom programu formacyjno-wychowawczego Akademia Młodzieżowa. Stypendyści to nastolatkowie w wieku 13-19 lat, osiągający wysokie wyniki w nauce, którzy cechują się wzorową postawą moralną oraz aktywnie i z zaangażowaniem pracują nad sobą. Comiesięczne stypendia przyczyniają się do rozwoju młodzieży, umożliwiają uczestnictwo w zajęciach dodatkowych oraz motywują do dalszej pracy nad własnym charakterem.

Każdy darczyńca wspierający fundusz przyczynia się do realizacji misji Dobrego Wychowania młodego pokolenia Polaków. Dobrze wychowana młodzież, przygotowana do wyzwań dorosłego życia, stanowi nadzieję dla przyszłości naszej Ojczyzny.

Akademia Młodzieżowa to program formacyjno-wychowawczy Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo skierowany do młodzieży w wieku 13-19 lat. Zrzesza on grupy młodzieży, najczęściej działające przy swoich wspólnotach parafialnych, które chcą rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności, aby w przyszłości służyć inny. Celem programu jest przygotowanie młodych ludzie do dorosłego życia, tak, aby w przyszłości wyrośli na kochających rodziców, rzetelnych pracowników, uczciwych pracodawców, oddanych służbie społeczeństwu i Ojczyźnie obywateli. Akademia Młodzieżowa zrzesza dziesiątki młodych osób i wychowuje ich w myśl ideałów: Bóg, Honor, Ojczyzna.

Akademia Młodzieżowa prowadzona jest przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym.