Logo

RAZEM DLA SZKOŁY - STREFA RELAKSU DLA UCZNIÓW ZSP SULEJÓWEK

Prowadzona przez Organizację:
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAOWYCH
SULEJÓWEK
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Działajmy RAZEM DLA UCZNIÓW i SZKOŁY. Szkoła to miejsce gdzie młodzież spędza większość czasu. Aby proces nauki przebiegał aktywnie konieczny jest odpoczynek. Dlatego też chcemy wyjść na przeciw potrzebom młodych i powiększyć Strefę Relaksu, która cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów a miejsca już brakuje. Dzięki zbiórce ubrań przyczynimy się nie tylko do polepszenia stanu emocji i jakości życia młodzieży szkolnej, ale też ich wiedzy nt. ekologii, przedsiębiorczości i przyszłości kolejnych pokoleń.

Aby umożliwić uczniom odpoczynek  i swobodne nawiązywanie relacji stworzyliśmy w grudniu 2023  w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sulejówku "Strefę Relaksu" . Jest to miejsce wolne od ławek, krzesełek i tablic. Miejsce stworzone dla młodych i przez młodych, bo na ścianie znajduje się namalowany przez uczniów przepiękny obraz. Miejsce, w którym uczniowie mogą odetchniąć od obowiązków, czuć się swobodniej niż w czytelni czy na stołówce :))

Choć to krótki czas to już widzimy, że na nasza Strefa Relaksu cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży. Dlatego postanowiliśmy działać.

"Determinacja jest kluczem do wszystkiego co chcesz osiągnąć" - to hasło przyświeca naszej kampani. Jej celem jest powiększenie Strefy Relaksu, dzięki której komfort spędzania przerw ulegnie znacznej poprawie. Chcemy aby każdy z naszych uczniów mógł odpocząć w ciszy i wygodzie oraz by kojarzyli po latach szkołę jako przyjazne dla nich miejsce. Dzięki strefie relaksu staje się to możliwe.

Chcemy jednak by nasza młodzież wyciągneła z tej akcji także wiedzę nt. ekologi, przedsiębiorczości i samodzielności a przedewszystkim by zobaczyła, że " drugi obieg" jest atrakcyjny i może pomóc innym spełnić ich marzenie. Naszym jest większa Strefa Relaksu

JEŚLI ZALEZY CI  NA EKOLOGII I DOBROSTANIE MŁODYCH - DOŁĄCZ DO NASZEJ AKCJI "  RAZEM DLA  SZKOŁY - STREFA RELAKSU DLA UCZNIÓW ZSP  SULEJÓWEK "