Logo

Wsparcie finansowe projektu “Przystań - przyjazny mikroświat, przyjazny świat

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie SPOZA
Data zakończenia:
11.03.2025
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Projekt „Przystań - przyjazny mikroświat, przyjazny świat” to projekt gdzie dzieci z niepełnosprawnością i ich rodzice  otrzymują specjalistyczne wsparcie.

To miejsce bezpieczne, przewidywalne,  które przeciwdziała wykluczeniu społecznemu dzieci z niepełnosprawnością, dla których często brakuje propozycji spotkań w grupie rówieśniczej.

Zapewniamy dzieciom cykliczne, specjalistyczne wsparcie - terapię indywidualną, zajęcia z reedukatorem, logopedą, pedagogiem i udział w treningu umiejętności społecznych – zajęcia stacjonarne oraz zajęciach terenowych ćwiczących umiejętności społeczne. Jednocześnie część beneficjentów regularnie skorzysta z zajęć dogoterapii oraz Treningu Zastępowania Agresji.
Naszą misją jest pomoc w funkcjonowaniu dzieci z zaburzeniami i odchyleniami rozwojowymi.
Zwiększenie ich samodzielności - we wszystkich sferach: emocjonalnej, społecznej i poznawczej.

Projekt „Przystań…” trwa nieprzerwanie od 2009, przez cały okres współfinansowany ze środków PFRON w ramach konkursów wieloletnich.
Wspierając nasze Stowarzyszenie i Projekt Przystań pomagasz nam zmieniać świat dzieci z niepełnosprawnościami na lepsze.

Dzięki zebranym funduszom będziemy mogli:

  •  zorganizować ciekawe zajęcia terenowe ćwiczące umiejętności społeczne,
  •  zrobić zakupy na zajęcia kulinarne w tramach Treningów Umiejętności Społecznych
  • kupić nowe pomoce naukowe

 

Wydaje się tak nie wiele, ale dla nas i naszych beneficjentów to dużo.
Dziękujemy za pomoc i każdy kilogram waszych ubrań.