Logo

Zamień ubranie w pomaganie - wiosna

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Radość z pomagania
Data zakończenia:
01.06.2024
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Jesteśmy Stowarzyszeniem pod nazwą "Radość z pomagania". Pomagamy osobom starszym, samotnym, a także rodzinom wielodzietnym i samotnym rodzicom. Wspieramy również zwierzaki z domów tymczasowych i schronisk oraz dzieci z rodzin zastępczych. Każdy 1 PLN z akcji wykorzystamy tak, jak umiemy najlepiej - na pomoc potrzebującym!

Od ponad 7 wspólnie lat szerzymy Radość z pomagania, choć każdy z nas w pomaganiu indywidualnym posiada lata doświadczeń. Każdego dnia staramy się, aby kawałek świata naszych podopiecznych był coraz lepszy. Bliskie nam są potrzeby ludzi, zwierząt i środowiska. Chcesz z nami wspierać ludzi i planetę? Dołącz do akcji "Zamień ubranie w pomaganie - edycja wiosna". Przekazane w ten sposób ubrania czy akcesoria przyczynią się do realizacji idei zero waste, a każdy 1 PLN otrzymany z tego wsparcia wykorzystamy tak, jak umiemy najlepiej - na pomoc potrzebującym!

A o tym jak pomagamy przekonasz się m.in.tu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100067453491189

https://www.stowarzyszenieradosczpomagania.pl/