Logo

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ PRZY INŻYNIERSKIEJ - TWÓRZMY JĄ RAZEM!

Prowadzona przez Organizację:
Społeczna Szkoła Podstawowa T.O.Edukacja
Łódź

ZBLIŻA SIĘ WIOSNA, A WRAZ Z NIĄ CZAS NA WIOSENNE PORZĄDKI. WARTO ZAMIENIĆ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ SZKOŁY ! Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób nasze uczennice i naszych uczniów oraz SZKOŁĘ! Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki! TWÓRZMY RAZEM PRZYJAZNĄ PRZESTRZEŃ PRZY INŻYNIERSKIEJ.

Od 30 lat dokładamy starań do budowania przyjaznego środowiska szkolnego, dbając o najwyższe standardy edukacji. Sukcesy naszych podopiecznych, więzi tworzące się w szkole, profesjonalnie wykonujące swoją pracę nauczycielki i nauczyciele. To wszystko gruntuje nasze miejsce na mapie edukacyjnej Łodzi. Naszym celem jest wspieranie rozwoju dzieci, aby rozwijały się w kierunkach, które będą potrzebne  za kilka, kilkadziesiąt lat. Ich historia tworzy się już dzisiaj, już w szkole podstawowej.  

Fizyczna przestrzeń szkolna  wpływa na proces uczenia się, powinna harmonizować ze środowiskiem naturalnym,  zachęcać do społecznej partycypacji, zapewniając zdrowe, komfortowe, bezpieczne i stymulujące warunki dla jej użytkowników. Myśląc o tym zmieniamy się, ale zmiany są procesem i ich sukces warunkuje zaangażowanie wszystkich stron. Dlatego zwracamy się do Państwa z apelem, zachęcając do udziału w KAMPANII mającej na celu wspieranie tego procesu.

ZBLIŻA SIĘ WIOSNA, A WRAZ Z NIĄ CZAS NA WIOSENNE PORZĄDKI. WARTO ZAMIENIĆ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA  NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ SZKOŁY !
Dołączcie do naszej kampanii i przekażciej BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób nasze uczennice i naszych uczniów! 
Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki! Zebrane środki chcemy przeznaczyć na kreowanie nowoczesnej przestrzeni w szkole i wokoł szkoły. Szkoła w XXI wieku musi być otwarta na zmiany, także te architektoniczne.

TWÓRZMY RAZEM PRZYJAZNĄ PRZESTRZEŃ PRZY INŻYNIERSKIEJ.