Logo

Karma dla schroniska

Prowadzona przez Organizację:
FUNDACJA ARMIA PRZYJACIÓŁ
Data zakończenia:
15.08.2024
Ruda Śląska
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Schroniska w naszym kraju walczą o każdego czworonoga niestety borykają się zawsze z brakiem odpowiedniego pożywienia. My co jakiś czas organizujemy zbiórkę pieniędzy i karm. Pozyskane fundusze przeznaczamy na jej zakup. Bardzo prosimy o wpłaty bądź oddawanie ubrań, których już nie chodzicie na ten właśnie cel wsparcie naszej zbiórki 🙂.

Schroniska w naszym kraju walczą o każdego czworonoga niestety borykają się zawsze z brakiem odpowiedniego pożywienia. My co jakiś czas organizujemy zbiórkę pieniędzy i karm. Pozyskane fundusze przeznaczamy na jej zakup. Bardzo prosimy o wpłaty bądź oddawanie ubrań w których już nie chodzicie na ten właśnie cel wsparcie naszej zbiórki 🙂.