Logo

Warsztaty dla DMD "Dzisiejszy dzień jest najważniejszy"

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Salemander
Data zakończenia:
30.06.2024
Wroclaw
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Jeżeli możesz pomoc – pomóż. Nie bądź obojętny, nie omijaj nas.....Jeżeli możesz - daj nam wsparcie w tej śmiertelnej chorobie, żeby zatrzymać czas. Wbrew pozorom twoja pomoc ma wielkie znaczenie. Daj nam czas, daj nam życie….

Warsztaty dla DMD. Próbujemy zatrzymać i spowolnić chorobę - zatrzymać śmierć. Kupić bezcenny czas dla wspaniałych chłopaków. Zatrzymać łzy ich rodziców. Szkolić rehabilitantów do pracy z chłopcami z DMD, aby ich mięsnie pracowali dłużej i sprawniej. Aby mogli żyć razem z rówieśnikami, żyć w miarę komfortowo, na ile choroba pozwoli. Organizujemy raz w roku cykliczne 3 dniowe warsztaty dla DMD (dla pacjentów i rodzin) we Wrocławiu, gdzie specjaliści od DMD konsultują pacjentów, przeprowadzamy wykłady, i wspieramy rodziców.

W Polsce do tej pory nie ma całościowego systemu wsparcia dla pacjentów z DMD i ich rodzin. Pacjenci i rodziny często musza sobie radzić sami, szukając specjalistów i pokonując setki kilometrów, żeby znaleźć pomoc. To miejsca w systemie wypełniają właśnie pojedyncze fundacje, które starają się dotrzeć do specjalistów i zgromadzić ich razem w rodzicami i pacjentami w jednym miejscu, żeby pomoc. Ta pomoc często jest widoczna właśnie w spowolnieniu choroby pacjenta i wsparcia dla jego rodziny.

I taką funkcje właśnie pełni również nasza Fundacja Salemander. Udaje nam się od 10 lat realizować cel pomocy i wsparcia pacjentów i ich rodzinom.  Pomoc i wsparcie dla innych. Organizujemy cykliczne Warsztaty dla pacjentow i ich rodzin. Szkolimy rehabilitantow, edukujemy pacjentow, wspolpracujemy z najlepszymi specjalistami w DMD. 

Jeżeli możesz pomoc – pomóż. Daj nam wsparcie w tej śmiertelnej chorobie, żeby zatrzymać czas.

Wbrew pozorom twoja pomoc ma wielkie znaczenie.  Daj nam czas, daj nam życie….