Logo

Michał Bień

Prowadzona przez Organizację:
Drobne Gesty
Data zakończenia:
31.08.2024
Zielona Góra
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Bliźniaki Michaś i Marcel. Jeden z nich nie dożyje dorosłości. Michał choruje na Dystrofię mięśniową Duchennea. Choroba po cichu go nam zabiera. Chłopcy z tą chorobą przestają samodzielnie chodzić między 8 a 12 rokiem życia, przestają poruszać rękoma, samodzielnie oddychać. W czerwcu 2023 roku w USA został zatwierdzony lek na DMD. Jedyna szansa, która może go uratować. Zatrzymać postępująca już chorobę. Cena terapi genowej to 15 milionów złotych. Michaś musi ją otrzymać miedzy 4-5 rokiem życia. Na zebranie tej kwoty mamy rok. Prosimy o pomoc

Bliźniaki Michaś i Marcel.

Jeden z nich nie dożyje dorosłości.

Michał choruje na Dystrofię mięśniową Duchennea.

Choroba po cichu go nam zabiera. 

Chłopcy z tą chorobą przestają samodzielnie chodzić między 8 a 12 rokiem życia, przestają poruszać rękoma, samodzielnie oddychać.

W czerwcu 2023 roku w USA został zatwierdzony lek na DMD. Jedyna szansa, która może go uratować. Zatrzymać postępująca już chorobę.

Cena terapi genowej to 15 milionów złotych.

Michaś musi ją otrzymać miedzy 4-5 rokiem życia. Na zebranie tej ogromnej kwoty mamy rok.

 

Prosimy Wszystkich o pomoc w uratowniu naszego synka .