Logo

Odkryj z nami Radość Pomagania

Prowadzona przez Organizację:
Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
Kampania CSR
Data zakończenia:
09.06.2024
Jelenia Góra

Odkryj z nami radość pomagania. Przyłącz się do naszej kampanii wspierającej Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, które podczas interwencji ratuje zwierzęta, stające się ofiarami okrucieństwa i przestępstw człowieka. DIOZ odbierając od oprawców skrajnie zaniedbane, zagłodzone i umierające zwierzęta, leczy je i stawia na nogi, dając im stały i bezpieczny dom. Zaangażuj się w pomoc z nami, przekazując ubrania do dalszego obiegu, wspierając naszą kampanię.

Jesteśmy młodą firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 2023 roku. Decydując się, na jej założenie wiedzieliśmy,  że Praca z ludźmi, budowanie relacji oraz doradztwo w branży związanej z modą, sprawia nam ogromną satysfakcję. Naszą ideą jest również transparentne pokazanie naszym Klientom, że nie tylko działamy w zakresie wizerunkowym, ale również chcemy pomagać w odpowiedzialny sposób pozbywać się niepotrzebnych ubrań z jednoczesnym wsparciem organizacji charytatywnych. Podczas spotkań Klienci, przekazują nam ubrania, których nie będą już nosić, których nie chcą lub nie można przerobić. Z ich zbiórki chcemy uczynić coś dobrego dla innych. Chcemy być firmą budującą wśród swoich klientów, znajomych i przyjaciół nawyk zamykania obiegu ubrań.  Utworzyliśmy kampanię, dzięki której będziecie wiedzieli, co robimy z przekazanymi tekstyliami, komu i dlaczego zdecydowaliśmy się pomóc. Dzięki spotkaniom z nami w Waszej szafie zapanuje porządek. Dobrze zorganizowana garderoba, to zaoszczędzony czas, a dzięki zdjęciom przykładowych stylizacji, które wykonujemy, będziecie wiedzieli, co z czym zestawić.

Dlaczego wybraliśmy DIOZ?

Ponieważ mają wielkie serce. Codziennie mierzą się z oprawcami, odbierając od nich skrzywdzone zwierzęta. Każdego roku przez ich Ośrodek przechodzą tysiące zwierząt wymagających pomocy w postaci leczenia, opieki, nowego domu. Te zwierzęta żyją dzięki ich zaangażowaniu oraz walce nie tylko z ludźmi, ale i przepisami czy brakami w systemie prawnym. 

Poświęćcie chwilę i zajrzyjcie na stronę www.dioz.pl, aby poznać prawdziwe historie zwierząt uratowanych przed okrucieństwem człowieka. Dzięki waszemu wsparciu więcej historii ma szansę skończyć się szczęśliwym zakończeniem.

Za kulisami - Doradztwo WIzerunkowe przekazuje zebraną odzież do Ubrania do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu. Za każdy 1 KG przekazanych rzeczy UDO przekazuje 1 PLN na rzecz DIOZ.

Jeśli chcesz przekazać swoją odzież, a nie możesz tego zrobić osobiście, możesz to zrobić również od siebie z domu. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowaną przez Ciebie paczkę z ubraniami do oddania. 

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? 

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony! 

2. Kliknij przycisk ,,POMAGAM" 

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP 

Odkryj z nami radość pomagania. 

Dziękujemy

Za kulisami - Doradztwo Wizerunkowe