Logo

"Odczaruj raka"

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Spełnionych Marzeń im. Tomka Osucha
Data zakończenia:
30.04.2024
Warszawa

Otwórz szafę... Wyjmij wszystko, co już Ci nie służy... Zrób miejsce na nowe rzeczy... Na oddech przyszłości… Chcesz usłyszeć dalszą część tej magicznej opowieści? Dawno, dawno, bo już ponad 20 lat temu powstała niezwykła organizacja, która swoje działania zadedykowała dzieciom i młodzieży chorej onkologicznie. Tworzą ją niezwykli ludzie, którzy wspierają małych pacjentów od momentu diagnozy, aż do powrotu do zdrowia. Aby umilić czas chorującym organizują spotkania i imprezy okolicznościowe na oddziałach szpitalnych.

Uwolnij marzenia szafy!

Waszych szafach drzemią niespełnione marzenia! Wiedzieliście tym?

Możecie otworzyć swoje szafy każde niepotrzebne ubranie zamienić marzenie! Ale jak to zrobić?

Otwórz szafę... Wyjmij wszystko, co już Ci nie y... Zrómiejsce na nowe rzeczy... Na oddech przyszłci…  Chcesz usłyszeć dalszą część tej magicznej opowieści?

Dawno, dawno, bo już ponad 20 lat temu powstałniezwykłorganizacja, która swoje działania zadedykowałdzieciom odzieżchorej onkologicznie. Tworzą ją niezwykli ludzie, którzy wspierają małych pacjentóod momentu diagnozy, aż do powrotu do zdrowia. Aby umilić czas chorującym organizują spotkania imprezy okolicznościowe na oddziałach szpitalnych. Dzięki nim dzieciaki mogą poczuć magię ŚwiąBożego Narodzenia, radość Dnia Dziecka, czy świętować hucznie swoje urodziny. Mowa Fundacji Spełnionych Marzeń! Możyszeliście jej projektach takich jak Igrzyska Spełnionych Marzeń, Onko Liga, Pokazy Mody „Dzieci dzieciom”, Harleyada Marzeń? Więcej fundacji dowiesz się na www.spelnionemarzenia.org.pl

Oni to dopiero potrafią zamieniać wszystko magię! 

Fundacja regularnie odwiedza dzieci, by spełniać ich marzenia normalnym, zdrowym życiu. Dzięki warsztatom „Odczaruj Raka” podczas zajęć arteterapii wspólnie wolontariuszami fundacji dzieci tworzą małdziełsztuki, którymi dekorują szpitalną salę lub obdarowują swoich bliskich, za którymi bardzo sknią. Dzięki zajęciom bajkoterapii  muzykoterapii mogą posłuchać bajki czytanej przez “ciocię telewizji” lub koncertu gwiazdy, która zaśpiewa specjalnie dla nich.

jak Ty możesz wesprzeć dziecięce marzenia?

To bardzo proste! Za każdy kilogram ywanej odzieżTwojej szafy, fundacja otrzymuje wsparcie finansowe, by dalej tworzyć magię spełniać marzenia małych pacjentów!

Przed nami jedno wyjątkowe marzenie. tym roku przygotowujemy się do „Onko Ligi” czyli Międzynarodowych Mistrzostw Piłce Nożnej dla dzieci odzieżpo zakończonym leczeniu onkologicznym. Tak – dobrze przeczytaliście! Nasi podopieczni pomimo choroby chcą osiągać sukcesy sportowe biegać po boisku jak ich wieśnicy. Oni tym nie marzą - normalnym dzieciństwie. my… zamierzamy te marzenia spełniać! 

Chcesz nam tym pomóc? Zróbmy to razem! Razem możemy więcej.