Logo

Ciuchów paka dla cierpiącego zwierzaka

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec
Data zakończenia:
31.12.2024
Mielec
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Pomóż cierpiącym zwierzętom , które nie mogą liczyć na niczyją pomoc. Uwiązane na łańcuchach psy nie potrafią same wołać o pomoc. Często zaniedbane, chore, z widocznymi guzami nowotworowymi , ze świerzbem, pchłami i kleszczami stoją przy budach a właściciel jedyne co im oferuje to miska jedzenia i wody. Docieramy w takie miejsca, proponujemy leczenie, organizujemy transport do lecznicy, finansujemy zabiegi i leki. Wszystko po to by ulżyć zwierzętom w ich cierpieniu. Proponujemy i finansujemy sterylizacje .

Jako Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec pragniemy pomóc jak największej liczbie cierpiących zwierząt. Pragniemy dotrzeć tam , gdzie zwierzaki nie mogą liczyć na właściciela, który nie ma chęci bądź środków na leczenie chorego psa czy kota.Pomożemy tam gdzie zobaczymy ból i udrękę. Zajmiemy się transportem, umówimy wizytę u weterymarza, sfinansujemy leczenie.   Kazdy kilogram zebranej odzieży przybliża nas do realizacji celu. Liczymy na Was.