Logo

Porządki w szafie? – KONIEcznie pamiętaj o nas 😊 ! Zbiórka Azylu dla koni Fundacji KTOŚ

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Ktoś
Data zakończenia:
31.08.2024
Zielonka
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Fundacja to przyjaciele, których połączyła miłość do zwierząt. Jesteśmy po to, aby dać świadectwo, że zwierzęta to nie „coś”, tylko Ktoś. Zwierzęta to żywe istoty obdarzone wrażliwością, samoświadomością i godnością. Z tego względu zasługują na specjalną ochronę. W ramach akcji #ubraniadooddania zbieramy fundusze na budowę Domku dla KTOSia - pomóżcie nam pomagać!

Jesteśmy fundacją działającą już od 5 lat w obronie zwierząt. Naszą misją jest niesienie im pomocy, prowadzenie Azylu dla uratowanych zwierząt oraz edukacja społeczna, w szczególności dzieci i młodzieży, w kierunku podmiotowego postrzegania zwierząt. Azyl zamieszkuje obecnie 27 koni, 9 kóz, 7 owiec, 3 koty i świnka wietnamska. Wszystkie po przejściach, niektóre z nich latami nie opuszczały ciemnych pomieszczeń. Z całych naszych wolontariackich serc chcielibyśmy podarować im gwiazdki z nieba, ale potrzeby są bardziej przyziemne. Środki zebrane dzięki akcji #ubraniadooddania przeznaczymy na zakup materiałów na budowę domku dla KTOSia, czyli kolorowej, drewnianej wiatki z małą zagrodą, która będzie schronieniem przed wiatrem, słońcem lub deszczem dla naszych podopiecznych – w dowolnym dla nich momencie. Mamy już ochotników, którzy bezpłatnie wykonają konstrukcję, więc musimy zebrać środki zanim się rozmyślą ;D Mamy też doświadczenie w budowie – jeden domek już powstał, mieszka w nim chory na RAO (końską astmę) Karusek.

Jak nas wesprzeć? To proste 😊

Robiąc porządki w szafie zapakujcie do kartonu minimum 10 kg rzeczy, takich jak:

  • niezniszczone ubrania,
  • sparowane buty,
  • dodatki: czapki/szaliki,
  • akcesoria: torby/plecaki,
  • tekstylia: koce/pościel/zasłony,
  • zabawki

Zamówcie bezpłatnego kuriera do domu klikając przycisk „Pomagam” i wybierzcie kampanię Fundacji KTOŚ.

Paczki mniejsze niż 10 kg możecie przywieźć bezpośrednio do naszego Azylu – Łukówiec 85, gmina Mrozy lub w miarę możliwości odbierzemy je od Was na terenie Warszawy.

Za każdy kilogram ubrań uzyskany w ramach naszej ktosiowej kampanii, Zespół Ubrania Do Oddania przekaże nam 1 zł na budowę Domku dla KTOSia, a Wasze ubrania zyskają nowe życie ponownie trafiając do sprzedaży.

Jeśli uda nam się zebrać całą kwotę, już jesienią będziecie mogli podziwiać nowy Domek dla KTOSia 😊

PS. Szczegóły dotyczące przygotowania paczki znajdują się w zakładce „Jakie rzeczy możesz spakować w kartony?” na stronie ubraniadooddania.pl. Pytania możecie również wysłać na nasz adres mailowy: woloktos@fundacjaktos.org.