Logo

Razem STOP przemocy - Pomoc Agnieszce i jej córce

Prowadzona przez Organizację:
FUNDACJA WSPIERAJĄCYCH SERCEM "EFEKT MOTYLA"
Data zakończenia:
31.07.2024
Gdynia
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Drodzy Darczyńcy i Ludzie O Dobrych Sercach, Zwracamy Się do Was z gorącym apelem o wsparcie dla Pani Agnieszki i jej córki Katarzyny, które znalazły się w rozpaczliwej sytuacji związanej z przemocą domową.

zdjęcie przykładowe. Ze względu na dobro naszych podopiecznych nie umieszczamy ich wizerunku.
To dramatyczna historia, która potrzebuje naszej wspólnej pomocy i dobra.

Pani Agnieszka, samotnie wychowująca córkę Katarzynę, jest obecnie w pułapce bezradności i strachu. Stara się ochronić swoje dziecko przed przemocą ze strony ojca, ale sąd odmówił pomocy prawnej z urzędu. Pomimo sądowego nakazu, były partner ignoruje wszelkie wezwania, pozostawiając za sobą ślady traumy w rodzinie.

Agnieszka, choć pracuje i zarabia 4 tysiące złotych miesięcznie, nie kwalifikuje się do wsparcia z urzędu, a prywatnie nie stać jej na wynajęcie prawnika. Nasza fundacja udzieliła wsparcia, jednak zaczynamy nowy rok z nadzieją, ale także z potrzebą dalszej pomocy.

Zarząd Fundacji „Efekt Motyla” zwraca się do Was, ludzi o wielkich sercach, z prośbą o wsparcie. Przekazując darowiznę, możecie stać się częścią zmiany, która ochroni Agnieszkę i Katarzynę przed skutkami przemocy.

Fundacja  Wspierających Sercem „Efekt Motyla” z siedzibą w Gdyni przy ul. Płockiej 5A wyrażając zaufanie, że przyjmą Państwo zaproszenie do zaangażowania się w akcję charytatywną "Razem STOP przemocy" zwraca się z gorącą prośbą o zapewnienie pomocy naszym podopiecznym. To tylko dzięki Państwa wsparciu, poza systemem niebieskiej karty określającego limit 12 spotkań z psychologiem i prawnikiem możemy dodatkowo opłacić pomoc prawną i psychologiczną podopiecznym. Bardzo ważna jest możliwości kontynuacji naszej misji „Efektu Motyla” w zakresie na jaki Państwo pozwolą przez kolejny 2024 rok.