Logo

Wspieramy Adama w walce o samodzielność

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Votum
Data zakończenia:
28.07.2024
Wrocław

Dzień, w którym przeszedłem udar, zapamiętam na zawsze. Było to 6.07.2020. W jednej chwili straciłem sprawność, a przecież mogło to skończyć się znacznie gorzej... Szczęście w nieszczęściu, że mój rdzeń nie jest uszkodzony. Dzięki temu rehabilitacja wciąż poprawia mój stan, dając mi nadzieję na powrót do zdrowia! Niestety, to długi i kosztowny proces. Dzięki wysiłkom lekarzy i intensywnej rehabilitacji paraliż ustąpił. Jednak nadal muszę mieć codzienną rehabilitację, bo to jedyna szansa na powrót do sprawności.

Jeszcze tak niedawno bawiłem się z dziećmi w ogrodzie, gdzie zbudowałem im plac zabaw, od zera, ponieważ bardzo lubię majsterkować. Moim marzeniem jest wychowywanie moich dzieci. Chciałbym patrzeć, jak dorastają, jak zmieniają się z dnia na dzień. Chciałbym pomagać im w odrabianiu prac domowych i móc uczyć ich nowych rzeczy. Po prostu chciałbym być najlepszym tatą, jakim mogą sobie wymarzyć!

Niestety moje życie zmieniło się 6.07.2020 roku. Tego dnia doznałem udaru niedokrwiennego rdzenia. 

Od tej pory walczę o sprawność, która jest możliwa. Rehabilitacja może sprawić, że będę chodził. Jednak jest to bardzo długi proces, dlatego potrzebuję Twojej pomocy. 

Pomoc jest taka prosta!

Zastanawiając się nad wyrzuceniem niepotrzebnych ubrań, zdecyduj się na wsparcie Adamowi i jego rodziny. Każdy 1 kilogram jest naprawdę ważny! Ubrania spakuj w pudełka (min. 10 kg) i zgłoś potrzebę przyjazdu kuriera. Kurier odbiera kartony ZA DARMO.

Bądź eko!

Skorzystanie z tej możliwości wsparcia Adama to także krok w stronę ekologii! Zadbaj razem z nami o środowisko i wspieraj gospodarkę obiegu zamkniętego i zero waste.