Logo

Zamień ubranie w pomaganie

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Radość z pomagania
Data zakończenia:
01.03.2024
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Zima zawsze jest dobrym momentem na wymianę garderoby :) Ubrania, buty czy zabawki, które Tobie się nie przydadzą, dla nas mogą zamienić się w środki na cele statutowe. Sprzątając, możesz więc pomóc nam pomagać :) Stowarzyszenie Radość z pomagania

Witajcie!

Jesteśmy Stowarzyszeniem pod nazwą "Radość z pomagania". Pomagamy osobom starszym, samotnym, a także rodzinom wielodzietnym i samotnym rodzicom. Wspieramy również zwierzaki z domów tymczasowych i schronisk oraz dzieci z rodzin zastępczych. Nasze Stowarzyszenie tworzą pasjonaci pomagania. 

Nasze główne zadania to pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu  i wyrównywanie szans, działalność na rzecz integracji i reintegracji społecznej. Działamy głównie na terenie Wawra, ale staramy się wspierać naszych podopiecznych w całej Warszawie (i nie tylko).

Nasza misja to: Dzielić się dobrem! Nasze wartości realizujemy głównie w idei zero waste  - wiele dóbr pozyskujemy z grup oddażowych albo od prywatnych osób – darczyńców. Wspólnie sprawiamy, że ubrania, książki, sprzęt AGD, meble i szereg innych rzeczy trafiają w drugi obieg. To, czego nie uda się pozyskać w ten sposób dofinansowujemy z darowizn lub środków prywatnych.

Inicjatywa Ubraniadooddania.pl jest idealnym przykładem współdziałania w ramach idei zero waste - rzeczy, które dla Was są zbędne, a my ich nie zagospodarujemy wśród naszych podopiecznych rodzin, mogą trafić w drugi obieg. Każdy kilogram tych rzeczy przekazany przez Was zamieni się w 1 PLN które wykorzystamy na realizację naszych celów statutowych - czyli dalsze pomaganie! Celujemy w 1000 kg ubrań - ale każda złotówka ponad to pomaga jeszcze bardziej :)

Czyli - sprzątając pomagasz nam pomagać :)

Dziękujemy!:)

A o tym jak pomagamy przekonasz się tu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100067453491189

https://www.stowarzyszenieradosczpomagania.pl/


Aktualizacja

Stowarzyszenie Radosc z pomagania Data aktualizacji: 02.02.2024

Kochani, wydłużamy naszą akcję do końca lutego :)