Logo

Wrzuć koszulkę na rehabilitację "od maluszka do staruszka"

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie
Data zakończenia:
31.12.2024
Oława
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Wrzuć koszulkę na rehabilitację "od maluszka do staruszka" . Wrzucając koszulkę pomagasz nam prowadzić rehabilitację zdrowotną, społeczną i zawodową 200 osób z niepełnosprawnością szczególnie z uszkodzeniem centralnego układu nerwowego, zespołem Downa, autyzmem, chorobami psychicznymi i umysłowymi. Wrzuć koszulkę na rehabilitację a dasz ubraniom drugie życie i ochronisz środowisko.

Potrzebujemy Twojej pomocy żeby móc rehabilitować 200 osób z niepełnosprawnością. Każdego dnia zmieniamy ich życie poprawiając stan zdrowia, ucząc chodzić, jesć, mówić. Każdego dnia zmieniamy ich życie ucząc ich samodzielności i niezależności. Każdego dnia zmieniamy ich życie dając im pracę. Wspieramy ich rozwój, pokazujemy świat, sztukę, kulturę. Uczymy życia w zespole i społeczeństwie. 

W związku z dużymi kosztami utrzymania placówki, zatrudnieniem administracji, potrzebami zakupu nowych urządzeń i materiałów terapeutycznych potrzebujemy środków finansowych żeby móc nieustannie i płynnie prowadzić rehabilitację i zmieniać życie 200 osób z niepełnosprawnością. Liczy się każdy kilogram :-) 

Dziękujemy