Logo

30 (300) kg ubrań w 30 dni na 30-lecie WTZ "Tęcza"

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Różyczka
Data zakończenia:
29.12.2023
Gliwice

30 (300) kg ubrań w 30 dni na 30-lecie!!! Wesprzyj jedną z najstarszych placówek tego typu w Polsce! W tym roku Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tęcza” Gliwice przy Fundacji Różyczka obchodzą 30 lat, więc wyznaczyliśmy sobie cel – zebrać 30 tysięcy w 30 dni na 30-lecie WTZ. Uzyskaną kwotę chcemy przeznaczyć na wsparcie naszej placówki.

Naszą misją jest rozwijanie umiejętności, pasji, a przede wszystkim umożliwienie przeżywania życia osobom niepełnosprawnym w najpełniejszy i najpiękniejszy sposób jak to tylko możliwe.

Nasi uczestnicy na co dzień mierzą się z wielkimi przeciwnościami losu, wynikającymi z ich niepełnej sprawności dlatego zależy nam na tym, aby każdy dzień był dla nich ciekawy i żeby mogli czerpać radość z życia.

W naszej placówce staramy się wykorzystać potencjał każdego uczestnika, dlatego posiadamy bogaty wachlarz zajęć dodatkowych: wspinaczka, żeglarstwo, sekcja górska, hortikuloterapia, taniec, zajęcia techniczne. Zależy nam, aby nasze zajęcia były jeszcze bardziej atrakcyjne i urozmaicone. Z tym wiążą się dodatkowe nakłady pieniężne, także na dofinansowanie wyjazdów rekreacyjnych czy też zakup wyposażenia. Dlatego gorąco prosimy o wsparcie.

Dołącz z nami do wspólnego świętowania i pomóż nam sprawić, żeby nasz jubileusz był wyjątkowy i niezapomniany. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami czym zajmuje się nasza placówka.

Niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi!

Od 1 stycznia 2016r. Fundacja Różyczka ma przyjemność i zaszczyt prowadzić Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA.

Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA w Gliwicach, istnieją od 1993 r. To jedna z najstarszych placówek w Polsce. W tym niezwykłym miejscu, pod okiem życzliwych i wykwalifikowanych Terapeutów, prowadzona jest rehabilitacja 55. osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Celem Warsztatów jest przygotowanie uczestników do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w społeczeństwie poprzez zajęcia rehabilitacyjne.

W 2017 r. przenieśliśmy się do nowego, przestronnego budynku. W wyremontowanych wnętrzach, na dwóch kondygnacjach, odbywają się warsztaty, terapie i ćwiczenia, powstają też wyroby rękodzielnicze.

Liczymy na Waszą pomoc!

Zachęcamy do współpracy i pomocy wszystkie osoby, którym los osób niepełnosprawnych nie jest obojętny.