Logo

Wsparcie dla Pawła Rakowskiego - TY oddajesz ubrania, JA zyskuję rehabilitację

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Votum
Data zakończenia:
01.06.2024
Wrocław
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

W czerwcu Paweł uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Rower w zderzeniu z tramwajem nie miał większych szans. Obrażenia zagrażały jego życiu, na szczęście udało się je ocalić, jednak przed nim długa droga powrotu do sprawności. Przekaż ubrania na jego kampanię - dzięki temu Paweł zyska środki na dalsze leczenie i rehabilitację.

Paweł to mężczyzna, który do tej pory uchodził za szczęśliwca – miał wszystko co najważniejsze: rodzinę, pracę, pasje. W domu kochający mąż i ojciec dwóch synków- 2 i 5 latka. Jednak w dniu 28 czerwca wszystko się zmieniło - Paweł uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Rower w zderzeniu z tramwajem nie miał większych szans. Obrażenia były na tyle poważne, że konieczna była reanimacja podjęta na miejscu wypadku. Na szczęście udało się ocalić jego życie, jednak przed nim długa droga. W zderzeniu najbardziej ucierpiała klatka piersiowa i jego serce, w następstwie reanimacji pojawił się również obrzęk głowy. Po ustabilizowaniu jego stan będzie musiał jeszcze przez długie miesiące walczyć o swoje zdrowie. Niezbędna do tego będzie intensywna rehabilitacja.

Paweł ma dużo planów, które chce jeszcze zrealizować razem z żoną i swoimi dziećmi. Twoja pomoc może mu to umożliwić! Każda złotówka ma znaczenie. . TO nic nie kosztuje!

Przekaż ubrania na jego kampanię - dzięki temu Paweł zyska środki na dalsze leczenie i rehabilitację.

Strona www: https://fundacjavotum.pl/rakowski-pawel/

Zbiórka Pawła na siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/pawel-rakowski