Logo

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie. #OdkryjMocPomagania z marką Bytom.

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Kampania CSR
Data zakończenia:
17.11.2024
Warszawa

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie. #OdkryjMocPomagania z marką Bytom. W ramach akcji #OdkryjMocPomagania marka Bytom wspiera ogólnokrajowy Program Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Od 20 listopada 2023 do 17 listopada 2024 r. w 11 salonach firmowych i outletach marki Bytom zbieramy nowe oraz używane ubrania i akcesoria WSZYSTKICH marek odzieżowych. Każdy kilogram pozyskanych ubrań to 1 PLN przekazany na ratowanie zagrożonego życia dzieci i pomoc w trudnych warunkach materialnych.

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie.

#OdkryjMocPomagania z marką Bytom.

W ramach akcji #OdkryjMocPomagania marka Bytom wspiera ogólnokrajowy Program Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Od 20 listopada 2023 do 17 listopada 2024 r w 11 salonach firmowych i outletach marki Bytom zbieramy nowe oraz używane ubrania i akcesoria WSZYSTKICH marek odzieżowych. Każdy kilogram pozyskanych ubrań to 1 PLN przekazany na ratowanie zagrożonego życia dzieci i pomoc w trudnych warunkach materialnych.

#OdkryjMocPomagania to akcja, której  celem jest zachęcenie klientów marki Bytom, by oddając zbędne ubrania pomogli podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Misją Fundacji jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji i pomoc w trudnych warunkach materialnych.
Fundacja gromadzi fundusze na subkontach z przeznaczeniem na przeprowadzenie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji.

40 000 podopiecznych – dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi – CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC!

Marka Bytom przekazuje zebraną odzież do Ubrania do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu. Za każdy kilogram marka UDO przekazuje 1 PLN na rzecz Programu „Zdążyć z pomocą”.

Każdy klient, który przyniesie do salonu firmowego lub outletu, biorącego udział w akcji, minimum 1 torbę odzieży, otrzyma od marki Bytom akcesorium dedykowane akcji za 1 grosz.
 

Jeśli chcesz przekazać swoją odzież, a nie możesz tego zrobić osobiście, możesz to zrobić również od siebie z domu. 

Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowaną przez Ciebie paczkę z ubraniami do oddania. 

Jak to zrobić?
 
• Załóż konto w serwisie Ubraniadoodania.pl
 • Wybierz kampanię #OdkryjMocPomagania z marką BYTOM
 • Kliknij w przycisk pomagam i postępuj zgodnie z instrukcjami

Więcej informacji o akcji: https:/bytom.com.pl/BYTOMxUDO