Logo

Organizacja turnieju darta dla dzieci

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Awejjosa
Data zakończenia:
04.12.2023
Kępa

Zbieramy na organizacje turniejów darta dla dzieci - środki wykorzystujemy na zakup pucharów i drobnych nagród rzeczowych dla najlepszych, młodych darterów.

Stowarzyszenie Awejjosa powstało z potrzeby współdziałania, rozwoju, pasji, dzielenia się radością. Stowarzyszenie tworzą osoby o różnorodnych zainteresowaniach, umiejętnościach i pomysłach. Nasze projekty mają edukować, rozwijać, uczyć, motywować, i sprawiać radość. Współpracujemy z różnymi podmiotami, inspirując i wspierając się nawzajem oraz z każdym chętnym do działania.

Treningi i turnieje darta są jednym z naszych obecnych celów. Dart jest bowiem sportem, ktory doskonale integruje ludzi dzięki niezwykłej atmosferze i rywalizacji na najwyższym poziomie. Do głównych zalet darta należą: poprawa koncentracji, obniżenie poziomu stresu, poprawa relacji społecznych, budowa pracy w zespole, umiejętność strategicznego myślenia, nauka tabliczki mnożenia, poprawa koordynacji oko-ręka itp.

W ostatnim czasie udało się zorganizować również turniej darta dla dzieci, który ze względu na duże zainteresowanie najmłodszych mamy zamiar powtórzyć. Niniejsza zbiórka ma pomóc uzbierać środki na nagrody i organizację turnieju. Uciążliwe bowiem stało się w dzisiejszych czasach szukanie sponsorów lub proszenie ciągle tych samych ludzi o pomoc. Chcemy samodzielnie, przy wsparciu życzliwych nam osób zebrać środki na organizację turnieju, w którym zagrają dzieci w wieku od 6 lat wzwyż. W naszym turnieju będą mogły wziąć udział dzieci z różnych rejonów Wielkopolski.