Logo

Pokrycie opłat za prowadzenie Sklepu Społecznego Za Jeden Uśmiech

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Innowacja
Data zakończenia:
02.11.2023
Ełk
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Zbiórka powstała na pokrycie opłat (czynszu oraz prądu) niezbędnych do prowadzenia Sklepu Społecznego "Za Jeden Uśmiech". Sklep zajmuje się prowadzeniem ekologicznych wymian ubrań oraz innych przedmiotów (zabawek, akcesoriów dziecięcych itp.).

Na terenie Ełku funkcjonuje Sklep Społeczny "Za Jeden Uśmiech", w którym prowadzone są ekologiczne wymiany. Można coś przynieść, wymienić się lub po prostu wybrać coś sobie. Przede wszystkim Sklep ma na celu szerzenie świadomości społecznej w temacie ekologii i recyklingu. Dając drugie życie używanym rzeczom korzystający zmniejszają masową produkcję między innymi ubrań. Dbają o środowisko naturalne a przy tym ratują swój budżet. Sklep Społeczny za Jeden Uśmiech dostępny jest dla każdego: całych rodzin, seniorów, rodziców małych dzieci oraz wszystkich, którzy chcieliby ubrać się ekologicznie, a przy tym za darmo.

Zbiórka powstała na pokrycie opłat niezbędnych do prowadzenia punktu, czyli czynszu oraz prądu. Zachęcamy do wsparcia ekologicznej inicjatywy społecznej.

Pozdrowienia z Ełku