Logo

Bieżące utrzymanie schroniska/żywność, olej opałowy, gaz

Data zakończenia:
01.12.2023
Puławy

"Każdemu głodnemu dać jeść, bezdomnemu miejsce, a nagiemu odzież" /Św. Brat Albert/ Prowadząc schronisko dla 40 bezdomnych mężczyzn w Puławach utrzymujemy się z ofiar, darowizn ludzi dobrej woli, częściowej odpłatności podopiecznych, dotacji celowych. Pozyskane środki nie wystarczają na bieżące potrzeby, głównie ogrzanie pomieszczeń olejem opałowym oraz zakup gazu na potrzeby kuchni. Dlatego szukamy dodatkowych funduszy, które by nam pomogły zapewnić godne warunki bytowania naszym podopiecznym.

Prowadzimy schronisko dla 40 mężczyzn w Puławach przy ul. Rybackiej 6. Utrzymujemy się z ofiar, darowizn ludzi dobrej woli, odpłatności podopiecznych, dotacji celowych. Pozyskane środki w obecnym czasie nie wystarczają na bieżące potrzeby, szczególnie na ogrzanie  schroniska olejem opałowym i zakup gazu na potrzeby kuchni schroniska.

Szukamy dodatkowych, nawet najmniejszych środków, które by nam pomogły. Zdecydowaliśmy się na zbiórkę dobroczynną, celową na Portalu „Ubrania do oddania”, gdzie Państwa - Naszych Darczyńców serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych działań. Darczyńców z Puław i okolic prosimy o przekazywanie do schroniska odzieży nadającej się do oddania dalej, męskiej, damskiej, dziecięcej, obuwia połączonego w pary i innych rzeczy zgodnie z Regulaminem Platformy. Przekazane rzeczy zostaną przez pracowników i mieszkańców schroniska posegregowane, nadmiar odzieży niezagospodarowany dla mieszkańców i osób potrzebujących z miasta zostanie przekazany na zbiórkę dobroczynną celową w formie darowizny Administratorowi „Ubrania do Oddania„ za co otrzymamy zgodnie z regulaminem środki finansowe na naszą działalność.