Logo

Bądźmy Razem w Lubonieczku

Prowadzona przez Organizację:
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubonieczku
Data zakończenia:
31.10.2023
Lubonieczek
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Celem naszej organizacji jest aktywizacja mieszkańców wsi Lubonieczek, oraz rozwijanie dbałości i dumy z naszej pięknej miejscowości. Działamy po to by w naszej wsi wszystkim żyło się lepiej. Dążymy do integracji i wzajemnego poznania. Organizujemy kreatywne zajęcia dla dzieci, spotkania sąsiedzkie, pikniki. Wspólnie dbamy o środowisko wkoło nas.

Celem naszej organizacji jest aktywizacja mieszkańców wsi Lubonieczek, oraz rozwijanie dbałości i dumy z naszej pięknej miejscowości.
Działamy po to by w naszej wsi wszystkim żyło się lepiej. Dążymy do integracji i wzajemnego poznania. Organizujemy kreatywne zajęcia dla dzieci, spotkania sąsiedzkie, pikniki. Wspólnie dbamy o środowisko wkoło nas. Wesprzyj nasze działania i dołącz do społeczności Ubrania Do Oddania!
Zapakuj niepotrzebne ubrania i zamów kuriera! To wystarczy!

 

Dziękujemy