Logo

Trip on- ekstremalna wyprawa szóstki śmiałków z niepełnosprawnością ruchową

Data zakończenia:
20.05.2025
Starogard Gdański
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Zorganizujemy wyprawę, na której sześciu śmiałków z niepełnosprawnością ruchową wraz z asystentami zmierzy się z sześcioma ekstremalnymi wyzwaniami. Przemierzając Polskę od Mazur po góry pokonując własne ograniczenia zmierzą się m.in. z mazurskim jeziorem, podniebnym lotem czy podwodnym światem. Wiemy, że niepełnosprawność nie definiuje ludzi, ale ich niesamowita siła oraz determinacja. I taką perspektywę chcemy pokazać.

Drodzy przyjaciele,

Jesteśmy stowarzyszeniem sportowo-rehabilitacyjnym Start-on, promującym sport wśród osób z niepełnosprawnościami (OzN).

Chcemy z Waszą pomocą zorganizować niezwykłą wyprawę, która pokaże niepełnosprawność z perspektywy siły, odwagi, współpracy i pasji.


To właśnie z chęci pokazania, jak osoby z niepełnosprawnościami potrafią czerpać z życia w naszych głowach zrodził się pomysł wyprawy Trip On.

Poznacie ludzi, których niepełnosprawność zaskoczyła, ale mimo trudności nie poddali się. Razem z pomocą i wsparciem otaczających ich osób, nauczyli się radzić sobie z nową rzeczywistością. Bo kiedy wzajemnie się wspieramy, rozumiemy i akceptujemy osiągamy wielkie rzeczy.

Podczas tego ekscytującego tygodnia jako zespół będziemy codziennie pokonywać bariery, zdobywać nowe umiejętności i przeżywać ekstremalne przygody. 

Jedynym naszym ograniczeniem jest budżet, dlatego zachęcamy Was do posprzątania swoich szaf. Wy pozbywacie się niepotrzebnych ubrań, które zamiast leżeć w szafie lub trafić na składowisko, dostają drugie życie. A my za złotówki przekazane przez Ubrania do oddania zorganizujemy naszą wyprawę, wraz z relacją video, która nie tylko będzie niesamowitą przygodą dla naszych bohaterów, ale również drogowskazem do wzajemnej akceptacji i zrozumienia.