Logo

SOLAR x UDO. Daj drugie życie twoim ubraniom i stań po stronie kobiet. #SpołecznieOdpowiedzialni

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Centrum Praw Kobiet
Kampania CSR
Data zakończenia:
02.03.2024
WARSZAWA
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Przynieś do nas niepotrzebne ubrania, daj im drugie życie – wesprzyj naszą akcję i stań po stronie praw kobiet. Każdy kilogram oddanych rzeczy to 1 PLN przekazany na Fundację Centrum Praw Kobiet. Zebrane produkty zostaną posortowane, a następnie trafią do ponownego obiegu lub zostaną poddane recyklingowi. #SpołecznieOdpowiedzialni

Wspieranie działań prowadzonych przez FCPK ma dla nas szczególne znaczenie. Od ponad 30 lat projektujemy modę dla kobiet. Solar tętni kobiecą energią  i niejednokrotnie podejmuje w ramach prowadzonych przez siebie działań dialog na rzecz wzmocnienia roli i znaczenia kobiet w społeczeństwie i  biznesie. 

Chcielibyśmy, aby kampania SOLAR na rzecz Fundacji Centrum Praw Kobiet stała się nośnikiem ważnych dla nas wartości, skłaniała do porzucenia stereotypów i sprzyjała szansie na zmianę.

Kogo wspieramy?

Fundacja Centrum Praw Kobiet zapewnia długofalową i kompleksową pomoc lub jednorazową konsultację, która pomaga uporządkować sytuację życiową i rozpoznać możliwości wprowadzenia w niej zmian u kobiet, które doświadczyły bądź doświadczają różnych form przemocy. 

Fundacja posiada aktualnie 5 oddziałów – w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu – oraz filię w Żyrardowie. W 2019 r. FCPK udało się pomóc i zmienić los blisko 4000 kobiet, zapewniając prawie 10 000 indywidualnych porad prawnych, psychologicznych i pedagogicznych oraz ponad 2000 mailowych porad prawnych.

#SpołecznieOdpowiedzialni to coś więcej niż hasło.

Wspierając naszą zbiórkę:

  •  stajesz po stronie praw kobiet, równych szans, możliwość realizacji potrzeb i aspiracji życiowych w sferze publicznej, w pracy i w życiu osobistym. 

  •  zamykasz obieg cyrkularny –  zebrane produkty zostaną posortowane, a następnie trafią do ponownego obiegu lub zostaną poddane recyklingowi.

Przyłącz się do SOLAR i oddaj niepotrzebne ubrania, tekstylia czy biżuterię!

"Zapraszamy do naszych sklepów Outletowych SOLAR w Luboniu Factory Outlet, Warszawie CH Ursus, Łódzi CH Ptak Outlet (Rzgów), Szczecinie CH Outlet Park, Wrocławiu CH Fashion Outlet, Gdańsku Designer Outlet, Krakowie CH Futura Park"

 Jeśli chcesz dostarczyć swoją odzież na rzecz akcji, a nie możesz tego zrobić osobiście, nadaj paczkę nie ruszając się z domu.  Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowaną przez Ciebie paczkę z ubraniami do oddania. 

Jak to zrobić?

1.  Załóż konto w serwisie Ubraniadoodania.pl

2. Wybierz kampanię „SOLAR x UDO - #SpołecznieOdpowiedzialni. Daj drugie życie swoim ubraniom i stań po stronie praw kobiet”.

3.  Postępuj zgodnie z instrukcjami.

Więcej informacji o akcji SOLAR x UDO 

#SpołecznieOdpowiedzialni. 

https://www.solar.com.pl/spolecznie-odpowiedzialni/

Daj drugie życie swoim ubraniom i stań po stronie praw kobiet.