Logo

Działalność statutowa Fundacji Ernesta

Data zakończenia:
31.10.2023
Warszawa

Pomagamy osobom, które doświadczyły najtrudniejszych sytuacji w położnictwie jakie istnieją – poronienia, porodu martwego dziecka i porodu przedwczesnego.

Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego jest organizacją pozarządową, powołaną do życia w 2019 r. Pomagamy osobom, które doświadczyły najtrudniejszych sytuacji w położnictwie jakie istnieją – poronienia, porodu martwego dziecka i porodu przedwczesnego.

Dzięki Twojemu wsparciu codziennie możemy realizować pomoc w oparciu o hasło: Nie jesteś sama! Nie jesteś sam! Nie jesteście sami.

Twoja cegiełka i zaufanie, mają dla nas ogromne znaczenie, dodają nam wiatru w żagle i pomagają koncentrować się każdego dnia na realizacji naszych działań statutowych.

Jak Twoje zaangażowanie pomoże nam pomagać? 

Dzięki niemu nasi eksperci w Fundacji będą mogli udzielać bezpłatnego wsparcia psychologicznego i prawnego. Naszym podopiecznym zapewnimy również dostęp do specjalistycznych konsultacji diagnostycznych. Ponadto pomożesz nam realizować bardzo ważny cel naszych działań statutowych, którym jest podnoszenie jakości opieki prenatalnej w Polsce oraz prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie medycyny płodowej.

Razem możemy więcej

Już dziś dołącz do naszej wspólnej sztafety pomocy. Jesteśmy pewni, że razem możemy jeszcze więcej. Nasz cel to 10 000 zł, które przeznaczymy na różne formy udzielania pomocy i wsparcia kobietom oraz ich rodzinom, w trudnych sytuacjach okołoporodowych. Sprawmy, by nikt nie został bez pomocy i nie czuł się samotny w tych trudnych życiowych momentach.