Logo

Utrzymanie kotów w trakcie leczenia i oczekiwania na dom stały

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja dla Zwierząt "Koci Pazur"
Data zakończenia:
30.11.2023
Poznań

Kampania ma na celu zebranie środków na bieżące utrzymanie kotów będących podopiecznymi Fundacji. Jako Fundacja działamy w duchu hasła "Aby każde „miau” było radosne!". Bez Was nie ma nas!

Fundacja dla Zwierząt "Koci Pazur" w ciągu ponad piętnastu lat działalności ocaliła tysiące kotów, lecząc, sterylizując i znajdując im kochające domy. Nasi podopieczni utrzymywani są jedynie z dobrowolnych darowizn i rozmaitych akcji, prowadzonych przez naszych wolontariuszy, którzy wkładają w każdą z nich swoje serca. 

Mierzymy się codziennie z ogromem cierpienia. Każdego dnia na pomoc czeka i będzie czekał jakiś kot. Wiemy, że nasza misja, jaką jest ratowanie zwierząt oraz edukacja i uwrażliwianie społeczeństwa, jest niezwykle potrzebna. Wierzymy, że jesteście z nami, że możemy na was liczyć. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym większej liczbie kotów będziemy mogli pomóc i każdego dnia zmieniać świat choć jednego z nich.

Koszty są ogromne! Zakup karmy, żwirku, leków oraz opłacenie niezbędnej opieki weterynaryjnej to wydatek blisko 30 tysięcy złotych miesięcznie dla podopiecznych Fundacji. Gdy dochodzą do tego przyjmowane przez nas prośby o wsparcie finansowe kotów ciężko chorych lub powypadkowych, kwota ta, uwzględniająca dodatkowe faktury weterynaryjne za leczenie, potrafi wzrosnąć o kolejne 15 tysięcy...

Pozyskiwanie środków na pomoc jest niezwykle trudne w czasach, jakie nastały. Idea oddawania ubrań do ponownego obiegu - idea zero waste - jest ogromnie bliska naszemu sercu. Sami staramy się pozyskiwać wiele artykułów potrzebnych Fundacji z takich źródeł. Teraz ta metoda może również zasilić finansowo działania ratujące braci mniejszych.