Logo

Budzimy Sandrę Bitau – walczymy nadal!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Votum
Data zakończenia:
31.07.2023
Wrocław
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Walczymy aby Sandra mogła się nadal rehabilitować

Wasze ubrania są ogromną pomocą dla Sandry! Dzięki poprzednim zbiórkom ubrań Sandra była na turnusie rehabilitacyjnym!  Ma również rehabilitację domową. Sandra widzi, słyszy, wraca z dalekiej podróży. Jej mózg zaczyna działać, dlatego potrzebni jesteście Wy – ludzie, dzięki którym nasza Sandra wróci do życia! Wypadek na skutek prześladowania w szkolnej społeczności odebrał Sandrze zdrowie. Teraz musi być stale rehabilitowana - nie może funkcjonować bez specjalistycznych urządzeń, terapii, leków, bez stałej obecności drugiej osoby.

Pomoc jest taka prosta!

Zastanawiając się nad wyrzuceniem niepotrzebnych ubrań, zdecyduj się na wsparcie Sandry i jej rodziny. Każdy 1 kilogram jest naprawdę ważny!

Ubrania spakuj w pudełka (min. 10 kg) i zgłoś potrzebę przyjazdu kuriera. Kurier odbiera kartony ZA DARMO.

Bądź eko!

Skorzystanie z tej możliwości wsparcia Sandry to także krok w stronę ekologii! Zadbaj razem z nami o środowisko i wspieraj gospodarkę obiegu zamkniętego i zero waste.