Logo

Zbiórka na materiały do zajęć

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci
Data zakończenia:
01.06.2023
Krosno

Fundacja Wielkie Serce otworzyła Dziecięcy Ośrodek Wsparcia „DOM” w Krośnie, gdzie organizuje zajęcia i warsztaty terapeutyczne dla wszystkich dzieci. Kierujemy się myślą, że „każda rodzina jest ważna. Każde dziecko ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa”, dlatego próbujemy zapewnić choć zarys poczucia bezpieczeństwa, szczęścia czy stabilności wszystkim dzieciom, które do nas przychodzą. Każdego miesiąc w Dziecięcym Ośrodku Wsparcia ,,DOM” odbywa się ponad 80 bezpłatnych zajęć w których bierze udział blisko 120 uczestników.

Fundacja Wielkie Serce otworzyła Dziecięcy Ośrodek Wsparcia „DOM” w Krośnie, gdzie organizuje  zajęcia i warsztaty terapeutyczne dla wszystkich dzieci.
Kierujemy się myślą, że „każda rodzina jest ważna. Każde dziecko ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa”, dlatego próbujemy zapewnić choć zarys poczucia bezpieczeństwa, szczęścia czy stabilności wszystkim dzieciom, które do nas przychodzą.
Każdego miesiąc w Dziecięcym Ośrodku Wsparcia ,,DOM” odbywa się ponad 80 bezpłatnych zajęć w których bierze udział blisko 120  uczestników.
Oferta zajęć jest bogata i różnorodna: zachęcamy do odwiedzenia naszych Social Mediów i sprawdzenia co dzieje się w naszym ośrodku DOM :)
Abyśmy mogli nadal działać, potrzebujemy Państwa pomocy.
Celem zbiórki jest zakup MATERIAŁÓW DO ZAJĘĆ W NASZYM OŚRODKU.
Dzięki TWOJEMU wsparciu jesteśmy w stanie działać i dawać uśmiech dzieciom.

Będziemy Ci również niezmiernie wdzięczni jeśli udostępnisz naszą zrzutkę swoim znajomym, bo dzięki temu będziemy mieć możliwość dotarcia do większej liczby osób.
Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz w naszych Social Mediach.