Logo

Ratujemy koty środowiskowe, chore, po wypadkach i skrzywdzone przez los i okrutnych ludzi.

Prowadzona przez Organizację:
KOCIA MAMA
Data zakończenia:
30.06.2024
Łódź

Już od 15 lat ratujemy koty, zapobiegamy ich bezdomności poprzez zabiegi sterylizacji i kastracji. Finansujemy skomplikowane operacje , które wymagają dużych nakładów finansowych. Pomagamy tym po wypadkach oraz skrzywdzonym przez los lub okrutnych ludzi. Przygarniamy osierocone oseski i otaczamy opieką kocich seniorów. Wyleczone koty przygotowujemy do adopcji: odrobaczamy, szczepimy,wykonujemy kastracje/sterylizacje. Mamy też stałych rezydentów, którzy ze względu na stan zdrowia i wiek nie nadają się do adopcji, będą u nas do końca swoich dni.

Takie kocie bidy ratujemy. Gdyby nie pomoc Darczyńców  -  ludzi o wielkich sercach, nie udałoby się uratować tak wielu kocich istnień. Nasze zaangażowanie to za mało aby nieść pomoc tylu potrzebującym mruczkom. Wspólnie dajemy im szanse na odzyskanie zdrowia, często na przeżycie, choć niektóre przypadki wydają się beznadziejne. Walczymy z całych sił o dobro dla tych cudnych zwierzaków, one też walczą, wykazują wielką wolę życia, Cieszymy się z każdego sukcesu, z każdego uratowanego kociego serduszka.

                                                                                               Drodzy Przyjaciele !!!

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję pomocową, do wsparcia naszych działań, do wspólnego ratowania kotów, do dawania im szansy na dobre i godne życie.

                                                                                    P O M A G A N I E    J E S T    P I Ę K N E