Logo

Nowe możliwości dla SP 12 w Chorzowie

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Podaruj Nadzieję
Data zakończenia:
31.12.2024
Katowice
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Naszym celem jest zebranie funduszy na nowe projektory oraz tablice multimedialne dla Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie. Nowe wyposażenie sal lekcyjnych pozwoli jeszcze bardziej podnieść poziom jakości nauczania w szkole jak i poprzez zastosowanie nowoczesnych metod przekazywania wiedzy SP12 zdobędzie renomę jako szkoła wyróżniająca się wysokim poziomem technologicznym odpowiadającym wymogom dzisiejszych czasów.

Główną ideą naszej kampanii jest wsparcie Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie, poprzez zakup projektorów oraz tablic multimedialnych, które wpłyną pozytywnie na podnoszenie efektywności nauczania.

Celem szkoły jest wspieranie rozwoju wszystkich uczniów, zarówno zdrowych jak i niepełnosprawnych oraz zapewnienie im optymalnych warunków do wszechstronnego rozwoju osobowości w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, rozbudzanie i rozwijanie indywidualnych zdolności dzieci.

Aby dalej móc rozwijać metody nauczania oraz zwalczać bariery dla dzieci niepełnosprawnych, SP12 poprzez stałe zdobywanie doświadczenia oraz ciągłe zgłębianie wiedzy z pomocą  wykwalifikowanej kadry nauczycieli jak i umożliwienie dostępu do nowoczesnego sprzętu z pewnością poprawi jakość świadczonych usług. Z racji tego, że placówka jest szkołą integracyjną, stwarza one ogromne możliwości zarówno dla dzieci zdrowych, jak i tych o różnych stopniach niepełnosprawności.

Pomóż nam wesprzeć akcję i podaruj dzieciom nowe możliwości zdobywania wykształcenia oraz rozwijania swoich indywidualnych zdolności.