Logo

Wsparcie działań fundacji

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Niepełnosprawnych SANUS
Data zakończenia:
31.08.2024
Ostróda
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Fundacji Niepełnosprawnych SANUS z siedzibą w Ostródzie zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe.

Fundacja nasza działa ponad trzydzieści lat charytatywnie. Podopieczni to rodziny ubogie, w których są osoby starsze i dzieci oraz fundacja wspiera dzieci przebywające w rodzinach zastępczych zawodowych i rodzinnych domach dziecka.

Głównym obszarem działania Fundacji jest pomoc żywnościowa dla mieszkańców miasta i gminy Ostróda. Ratujemy żywność przed zmarnowaniem i wspieramy osoby w trudnej sytuacji życiowej. Realizujemy swoją misję poprzez pozyskiwanie żywności, w tym produktów o krótkim terminie przydatności, tzw. artykułów niehandlowych, wadliwie opakowanych, których wartość i jakość odżywcza nie budzi zastrzeżeń. Fundacja wspierają żywnością zarówno seniorów i dorosłych, jak i dzieci oraz Rodzinne Domy Dziecka z powiatu ostródzkiego.

Fundusze o jakie się zwracamy będą w całości przeznaczone na logistykę i dystrybucję żywności dla potrzebujących.