Logo

#EC Szafa

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Ocalenie
Kampania CSR
Data zakończenia:
08.07.2023
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Szanujemy, nie marnujemy, nadajemy rzeczom drugie życie! To sposób na ocalenie miejsca w szafie, domowych budżetów, a w dłuższej perspektywie – zasobów naszej Planety. To także forma naszego wsparcia uchodźców – podopiecznych Fundacji „Ocalenie”.

 

"Szanujemy, nie marnujemy!” to hasło w naszej firmie powszechnie znane i stosowane.

Odnosi się ono nie tylko (choć przede wszystkim) do żywności, ale także do wszelkiego rodzaju materiałów, którym można wydłużyć życie bądź wprowadzić do obiegu cyrkularnego.

Zbiórkę odzieży używanej uruchomiliśmy z inicjatywy naszych pracowników, którym tematy eko mocno leżą na sercu. Traktujemy ją nie jako pojedynczą kampanię, lecz jako stały sposób działania oraz stopniowego, globalnego przekształcania podejścia do zasobów naturalnych i wytworów pracy człowieka.

Na Marsie wszyscy się nie pomieścimy 😊, lepiej więc zadbajmy o Ziemię.