Logo

Działalność Centrum Międzypokoleniowego Karuzela w Lublinie

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Karuzela Aktywności
Data zakończenia:
31.10.2024
Lublin
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Zbieramy środki na prowadzenie działań międzypokoleniowych, dzięki którym różne pokolenia poznają się i mają okazje wspólnie działać.

Międzypokoleniowe Centrum Karuzeli to obszar działań, w którym spotykają się osoby w wieku 60+, 40 i 20+ i realizują razem przeróżne działania. Do tej pory bylo to wspólne kiszenie warzyw, wspólne tańce, wspólne robienie na drutach i szydełku. Zrobiliśmy także film krótkometrażowych "Na Karuzeli wieku" oraz słuchowisko "Widziała Pani?!". Działania te pozwalają różnym pokoleniom poznawać się, inspirować wzajemnie, a tym samym zmniejszać poczucie osamotnienia, które człowiekowi może towarzyszyć na co dzień. Dzięki środkom będziemy mogli organizować kolejne ciekawe, a czasem nawet szalona działania, po których i seniorom i młodzieży żyje się lżej.